Ligleri karşılaştır
En fazla 4 lig seçin ve sezon sezon, bir de şu an nasıl karşılaştıklarını görün.
Premier League×La Liga×Bundesliga×Serie A× Bu sezon şimdiye kadar
| Lig | Kulüp gücü | Maç başına gol | Ev sahibi galibiyeti | Beraberlik | Deplasman galibiyeti | 2,5 üstü gol | Karşılıklı gol | Maç başına kart | Maç başına şut | Maç başına isabetli şut | Maç başına korner | Gol krallığı |
|---|
| Premier League | 1.759 · 1.931 | 2,72 | 40% | 28% | 31% | 47% | 48% | 4,22 | 27,3 | 8,4 | 9,6 | E. Haaland (9) |
| La Liga | 1.639 · 1.839 | 3,01 | 45% | 25% | 30% | 57% | 57% | 4,77 | 27,0 | 9,3 | 9,7 | Raphael Dias Belloli (15) |
| Bundesliga | 1.655 · 1.828 | 3,50 | 49% | 22% | 29% | 69% | 58% | 3,81 | 30,4 | 10,6 | 10,6 | Niclas Füllkrug (9) |
| Serie A | 1.624 · 1.789 | 3,15 | 48% | 16% | 36% | 60% | 58% | 3,31 | 29,1 | 9,9 | 9,6 | Gustavo Pereira de Sousa Varela (9) |
Kulüplerin bugünkü gücü (güç puanı, 1.500 ortalamadır). MLS gibi takvim yılı boyunca oynanan ligler, oynandığı yıl olarak gösterilir.
Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie A
Tablo görünümü
| Sezon | Premier League | La Liga | Bundesliga | Serie A |
|---|
| 2010/11 | 2,80 | – | 2,92 | – |
| 2011/12 | 2,81 | – | 2,86 | – |
| 2012/13 | 2,80 | 2,87 | 2,93 | – |
| 2013/14 | 2,77 | 2,75 | 3,16 | 2,72 |
| 2014/15 | 2,57 | 2,66 | 2,75 | 2,69 |
| 2015/16 | 2,70 | 2,74 | 2,83 | 2,58 |
| 2016/17 | 2,80 | 2,94 | 2,87 | 2,96 |
| 2017/18 | 2,68 | 2,69 | 2,79 | 2,68 |
| 2018/19 | 2,82 | 2,59 | 3,18 | 2,68 |
| 2019/20 | 2,72 | 2,48 | 3,21 | 3,04 |
| 2020/21 | 2,69 | 2,51 | 3,03 | 3,06 |
| 2021/22 | 2,82 | 2,50 | 3,12 | 2,87 |
| 2022/23 | 2,85 | 2,51 | 3,17 | 2,56 |
| 2023/24 | 3,28 | 2,64 | 3,22 | 2,61 |
| 2024/25 | 2,93 | 2,62 | 3,13 | 2,55 |
| 2025/26 | – | 2,81 | 3,37 | – |
| 2026/27 | 2,72 | 3,01 | 3,50 | 3,15 |
Daha fazla karşılaştırma
2,5 üstü gol
Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie A
Tablo görünümü
| Sezon | Premier League | La Liga | Bundesliga | Serie A |
|---|
| 2010/11 | %54 | – | %57 | – |
| 2011/12 | %54 | – | %56 | – |
| 2012/13 | %56 | %54 | %56 | – |
| 2013/14 | %52 | %53 | %61 | %49 |
| 2014/15 | %48 | %48 | %51 | %51 |
| 2015/16 | %53 | %52 | %56 | %47 |
| 2016/17 | %54 | %56 | %55 | %58 |
| 2017/18 | %51 | %51 | %52 | %52 |
| 2018/19 | %54 | %47 | %62 | %52 |
| 2019/20 | %52 | %46 | %65 | %63 |
| 2020/21 | %50 | %44 | %59 | %57 |
| 2021/22 | %54 | %44 | %58 | %56 |
| 2022/23 | %53 | %48 | %60 | %46 |
| 2023/24 | %65 | %46 | %62 | %49 |
| 2024/25 | %57 | %49 | %60 | %48 |
| 2025/26 | – | %52 | %66 | – |
| 2026/27 | %47 | %57 | %69 | %60 |
Maç başına şut
Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie A
Tablo görünümü
| Sezon | Premier League | La Liga | Bundesliga | Serie A |
|---|
| 2010/11 | – | – | – | – |
| 2011/12 | – | – | – | – |
| 2012/13 | – | – | – | – |
| 2013/14 | – | – | – | – |
| 2014/15 | – | – | – | – |
| 2015/16 | – | – | – | – |
| 2016/17 | – | – | – | – |
| 2017/18 | – | – | – | – |
| 2018/19 | – | – | – | – |
| 2019/20 | – | – | – | – |
| 2020/21 | – | – | – | – |
| 2021/22 | – | – | – | – |
| 2022/23 | – | – | – | – |
| 2023/24 | – | – | – | – |
| 2024/25 | – | – | – | – |
| 2025/26 | – | 25,0 | 26,7 | – |
| 2026/27 | 27,3 | 27,0 | 30,4 | 29,1 |
Maç başına korner
Premier LeagueLa LigaBundesligaSerie A
Tablo görünümü
| Sezon | Premier League | La Liga | Bundesliga | Serie A |
|---|
| 2010/11 | – | – | – | – |
| 2011/12 | – | – | – | – |
| 2012/13 | – | – | – | – |
| 2013/14 | – | – | – | – |
| 2014/15 | – | – | – | – |
| 2015/16 | – | – | – | – |
| 2016/17 | – | – | – | – |
| 2017/18 | – | – | – | – |
| 2018/19 | – | – | – | – |
| 2019/20 | – | – | – | – |
| 2020/21 | – | – | – | – |
| 2021/22 | – | – | – | – |
| 2022/23 | – | – | – | – |
| 2023/24 | – | – | – | – |
| 2024/25 | – | – | – | – |
| 2025/26 | – | 9,7 | 9,7 | – |
| 2026/27 | 9,6 | 9,7 | 10,6 | 9,6 |